دستگاه چاپ بنر

نگهداری از دستگاه چاپ بنر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. حتی بهترین نوع از دستگاه چاپ بنر نیز در صورتی که رسیدگی های لازم برای نگهداری از آن صورت نپذیرد. گذشت زمان باعث دچار مشکلات زیادی خواهد شد. مشکلاتی که حتی باعث قطع شدن روند چاپ خواهد شد. یکی از نکات بسیار مهم که باید به صورت جدی مورد توجه چاپخانه داران قرار گیرد، خرید جوهر است. جوهر دستگاه چاپ

خریداری جوهر و دقت در حین خرید جوهر دستگاه چاپ بنر حیاتی است .چرا که رابطه مستقیمی با نحوه عملکرد و میزان عمر دستگاه چاپ بنر و نوع مرکب مصرفی وجود خواهد داشت. همچنین بسیاری مواقع مشتری فقط به قیمت جوهر دقت میکند غافل از اینکه قیمت پایین تر با توجه به کیفیت پایین تر خواهد بود در واقع همیشه جوهر های بسیار ارزان مشکلات عدیده ایی ایجاد خواهند کرد.

علاوه بر این ، جوهر بی کیفیت به دستگاه چاپ بنر آسیب وارد می کند .و باعث بروز مشکلات و خسارات و هزینه های زیاد برای دستگاه چاپ خواهد آمد.

اهمیت جوهر دستگاه چاپ بنر

مهمترین عامل در کارکرد راحت و بدون ایراد دستگاه بنر جوهر دستگاه چاپ بنر میباشد. بهترین راهکار برای داشتن چاپ عالی و بدون مشکل استفاده از جوهر های با کیفیت و بدون ایراد و دارای عمر مفیربالا خواهد بوددر واقع توصیه همیشگی سیمای شهر این است که با خرید جوهر ارزان تر ، دستگاه خود را دچار مشکل نکنید.

این نوع جوهر ها باعث خرابی و گرفتگی هد شده و کل سیستم دستگاه بنر را به هم می ریزد.

راه حل، خرید از شرکت های معتبر و برندهای معروف ارائه دهنده جوهر در ایران است. با این کار از شرکتی خرید کرده اید که پاسخگوی مشکلات به وجود آمده خواهد بود و دارای سرویس و خدمات برای محصولات خود باشد.مجتمع سیمای شهر با داشتن سابقه ۱۵ ساله و یکی از قدیمی ترین مراکز عرضه و فروش جوهر مخصوص دستگاه چاپ بنر در ایران میباشد.

انواع جوهر دستگاه بنر شامل موارد زیر است

جوهر هد کونیکا

جوهر هد سیکو ژاپن

جوهر اکوسالونت برای هد های اپسون DX4 , DX5 , DX7 , DX8

جوهر مخصوص هد اسپکترا پولاریس

جوهر برای هدهای یووی اپسون و ریکو ژاپن

جوهر مخصوص هدهای زار انگلستان

فروش مرکب چاپ بنر

وقتی که قصد تهیه جوهر برای دستگاه چاپ بنر خود داشته باشید، باید امیدوار باشید که فروشنده به عنوان یک مشاور در این زمینه به شما کمک کند و فروش مرکب چاپ بنر متناسب با دستگاه شما انجام گیرد. تقریباً در تمامی مطالب مربوط به جوهرها و دستگاه‌های چاپ بنر به موضوع خرید مرکب و اهمیت آن پرداخته می‌شود، اما چیزی که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد، نقش فروشندگان در این بازار و کمک آنها به کارایی دستگاه‌های مختلف است. یک فروشنده در قبال محصولات خود مسئول است، اما اینکه یک محصول با کیفیت و متناسب با دستگاه چاپ بفروشد، از وظایف یک فروشنده نیست. یک فروشنده می‌تواند دو نکته زیر را در فروش مرکب چاپ بنر رعایت کند:

مرکب چاپ بنر را متناسب با دستگاه پیشنهاد دهد

خریداران معمولاً با دستگاه خود آشنا هستند و می‌دانند که چه جوهری برای دستگاه آنها مناسب است، اما ممکن است در جریان حضور در بازار موارد و اتفاقاتی رخ دهد که نظر خریداران نسبت به یک محصول تغییر کند. فروشندگان در این موضوع دخالت زیادی دارند و آنها هستند که تعیین می‌کنند چه جوهری به خریدار داده شود. اگرچه این موضوع از وظایف فروشنده نیست، اما آنها در فروش مرکب چاپ بنر باید با خریدار نهایت همکاری را داشته باشند و اطلاعاتی در مورد دستگاه استفاده شده آنها کسب کنند. این روش باعث می‌شود که فروشندگان پیشنهادات بهتری به خریداران بدهند تا بتوانند گزینه مناسب را انتخاب کنند.

 ایده آل ترین شرایط ممکن را به خریدار توصیه کند

نقش فروشنده جوهر دستگاه بنر می‌تواند وسیعتر از این نیز باشد و به عنوان مشاور در کنار خریدار قرار گیرد. خریداران در کاتالوگ دستگاه و با توجه به تجربه قبلی خود می‌توانند یک شوهر خوب و مناسب برای دستگاه خود انتخاب کنند. اما فروشندگان اطلاعات بیشتری در مورد نوع مرکب و شرایط بهینه استفاده از آن دارند. اگر این اطلاعات در اختیار خریداران قرار گیرند، یعنی خریدار از شرایط بهینه برای استفاده از دستگاه اطلاع داشته و می‌تواند بهترین استفاده از آن را داشته باشد. البته در زمینه فروش چاپ بنر می‌توان به نمایندگی‌های آنها نیز مراجعه کرد تا اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری در اختیار خریداران قرار گیرد.