آدرس اصفهان بلوار ارغوانيه خيابان سروستان پلاك ٣٩ مجتمع سيماي شهر

8 صبح تا ساعت 17

شنبه تا پنجشنبه

نشانی شرکت

ایران - اصفهان

دستگاه اکوسالونت

امروزه با پیشرفت صنعت تبلیغات و چاپ ، استفاده از اکوسالونت و دستگاه اکوسالونت روند پیشرفت بسیار بالایی را داشته است و تقریباً در تمامی پرینترهای بزرگ از این روش استفاده می‌شود. اگرچه این روش را نمی‌توان یک شیوه جایگزین برای سایر تکنیک‌های چاپ در نظر گرفت ، اما از لحاظ مختلفی مانند سازگاری با محیط، تطبیق‌پذیری در شرایط مختلف و هزینه کلی کم آنها نسبت به سایر جوهرها برتر هستند.

خرید دستگاه  اکوسالونت در ظاهر شاید آسان به نظر بیاید ولی در واقع با یک انتخاب صحیح میتوانید موفقیت خود در بازار را تضمین نموده و برعکس اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید کل موفقی شما متاسفانه امری دست نیافتی خواهد بود.

اگر سفارشات خاص متریالهای خاص و مشتری های خاص دارید هرگز به سراغ دستگاههای ارزان قیمت و بی کیفیت نروید چراکه حتما به مشکل خواهید خورد. کیفیت ساخت بدنه به همراه قطعات یدکی با کیفیت و پشتیبانی فروشنده از عوامل اصلی انتخاب شما خواهد بود.

شرکت سیمای شهر با داشتن نماینگی از شرکت های معتبر بالاترین کیفیت دستگاه را به شما ارائه خواهد داد و با انجام آموزشهای لازم جهت بهره گیری هر چه بهتر از ماشین شما را در مسیر موفقیت همراهی خواهد کرد.

دستگاه اکوسالونت و چاپ بر روی شبرنگ

یکی دیگر از مصارف دستگاه اکوسالونت قابلیت چاپ بر روی شبرنگ خواهد بود.در گذشته ها چاپ بر روی شبرنگ روشی بسیار مشکلی بود.چرا که استفاده از شبرنگ در بسیاری از فیلدهای کاری از جمله برچسب اموال استفاده زیادی داشت .

با ورود دستگاه اکوسالونت برای چاپ شبرنگ بسیاری از افراد برای چاپ بر روی این متریال پرطرفدار دستگاه اکوسالونت تهیه کردند.نکته مهم این هست که چاپ بر روی همه مارکها مقدور نیست و بعضی از برندهای بازار به دلیل لایه روی مدیا و یا بعضا چرب بودن سطح جنس فابلیت چاپ ندارند.

دستگاه اکوسالونت

دریافت لیست قمیت دستگاهها و ماشین آلات

راهنمای خرید دستگاه اکوسالونت به صورت گام به گام

فرض بگیرید که با تأمین سرمایه، از طریق وام یا پس انداز، قصد دارید که یک کارگاه فعال در صنعت چاپ راه اندازی کنید و برنامه شما به این صورت است که از راه خرید دستگاه اکوسالونت به یک منبع درآمد پایدار برسید. انجام این فرایند و انتخاب دستگاه یک چالش جدی و بزرگ محسوب می‌شود که کوتاهی در هر کدام از مراحل آن می‌تواند مسیر ما را به کلی تغییر دهد. اگر قبلاً در حوزه چاپ فعالیت داشته باشید، احتمالاً کار شما راحت‌تر خواهد بود. اما، اگر مبتدی هستید و تا کنون با این دستگاهها کار نکرده باشید، لازم است که مطالعه زیادی داشته باشید و بفهمید که نهایت کار شما به کجا خواهد کشید. به دست آوردن چنین اطلاعاتی و شناخت دستگاه به شما کمک می‌کند که برای خرید دستگاه اکوسالونت به سمت یک مسیر مناسب و از پیش تعیین شده حرکت کنید و در نهایت روش‌های کسب درآمد مختلف را امتحان کنید. برای اینکه بتوانید در روند انتخاب خود مسیر درستی را طی کنید، پنج مرحله زیر را به صورت ریز دنبال کنید.

ابتدا هدف و بودجه خرید دستگاه اکوسالونت مشخص کنید

شروع و راه اندازی هر کسب و کار جدیدی به هدف گذاری و تأمین سرمایه کافی نیاز دارد. تمام این مراحل در قالب یک طرح کسب و کار انجام می‌گیرد و در این طرح مشخص می‌شود که روند کار به چه صورت است و پیش‌بینی می‌شود که به چه صورتی ادامه پیدا کند. البته ما نمی‌خواهیم که به شما این مورد را تحمیل کنیم که حتماً یک طرح کسب و کار حرفه‌ای برای خرید دستگاه اکوسالونت بنویسید. اما انتظار داریم که روند و برنامه کاری خود را به حدی درک کرده باشید که در مراحل مختلف، مسیر خود را بدانید. پس یک کاغذ سفید بردارید و در آن مشخص کنید که برای چه هدفی دستگاه مورد نظر را می‌خرید و قصد دارید از آن در چه زمینه‌ای استفاده کنید. در مرحله بعد مشخص کنید که محصولات شما شامل چه مواردی می‌شوند و توسط چه کسانی خریداری می‌شوند. اگر این موارد را به شکل دقیق انجام دهید، یک برآورد کلی از مسیر اولیه خود خواهید داشت و می‌توانید ادعا کنید که هدف مشخصی دارید.

اندازه و قابلیت‌های دستگاه را با توجه به نیاز کارگاه خود انتخاب کنید

گام دوم شامل ارزیابی وضعیت کارگاه و انتخاب دستگاه با توجه به این ارزیابی‌هاست. در بررسی‌های خود مشخص کرده‌اید که تا چه اندازه سرمایه و با توجه به این سرمایه می‌توانید چه کارگاهی را تجهیز کنید. اگر قصد تجهیز یک کارگاه بزرگ را دارید و سرمایه کافی را برای خرید دستگاه‌های بزرگ فراهم آورده‌اید، توصیه ما این است که در خرید دستگاه اکوسالونت به سراغ دستگاه‌های پیشرفته تری بروید تا شانس تولید محصول باکیفیت تری داشته باشید. اما اگر سرمایه شما محدود است و می‌خواهید یک کارگاه کوچک با سطح توان محدود ایجاد کنید، بهتر است دستگاه‌های کوچک‌تری را انتخاب کنید که هم توانایی کار با آن‌ها را داشته باشید و هم بخشی از سرمایه خود را به خرید مواد اولیه اختصاص دهید. در این صورت شما دارای یک برنامه مشخص و یک دستگاه متناسب با این برنامه خواهید بود که شما را در این مسیر کمک می‌کند.

برندهای محبوب و معروف در بازار را شناسایی کنید

تا اینجای کار شما می دانید که چه هدفی دارید و به دنبال چه دستگاهی است. با این توضیحات شما سرمایه خود را مشخص کرده‌اید و یک ردیف بودجه با کمی تغییر برای خرید دستگاه اکوسالونت در نظر دارید. در این مرحله باید به سراغ برندهای موجود در بازار و بهترین آنها را از لحاظ کیفیت و از لحاظ مقبولیت انتخاب کنید. ممکن است در سطح بازار برندهای مختلفی به شما پیشنهاد شود و یا حتی در وب سایت‌های شرکت‌های مختلف، با مدل‌های متفاوتی از آنها آشنا شوید. در این حالت شما دو وظیفه بر عهده دارید. در ابتدا باید دستگاه را انتخاب کنید که هم از لحاظ برند در سطح مناسبی قرار داشته باشند و هم از لحاظ کیفیت کار بتواند توانایی شما را بهبود بخشد. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر امکان آموزش در کار با دستگاه را دارید، و می‌توانید سرمایه کافی را تأمین کنید، سعی کنید برندهای بهتر و برتر را انتخاب کنید.

دستگاه اکوسالونت

وضعیت گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه را مشخص کنید

اگر سه گام قبلی را به شکل مناسب برداشته باشید، الان به چند دستگاه محدود رسیده‌اید که هرکدام از آنها یک ویژگی قابلیت خاص دارد. در کنار این ویژگی‌ها، باید مسئله‌ی پشتیبانی شرکت‌های فروشنده یا سازنده را نیز لحاظ کنیم و در نظر داشته باشیم که آنها به مشتریان خود چه خدماتی ارائه می‌دهد. خدمات پس از فروش و گارانتی می‌تواند یک معیار برای قضاوت ما محسوب شود. وقتی که یک شرکت برای محصولات خود گارانتی و خدمات پس از فروش در نظر می‌گیرد، این معنی از آن برداشت می‌شود که دستگاه مورد نظر برای آنها قابل اطمینان بوده و مطمئن هستند که در زمان مذکور، هزینه‌ای بابت گارانتی و خدمات پس از فروش پرداخت نمی‌کنند. همچنین به خاطر داشته باشید که این خدمات پس از فروش ممکن است در نهایت باعث افزایش قیمت دستگاه شوند که شاید برای شما یک چالش بزرگ محسوب شود.

در مورد جابجای و نصب و همچنین قرارداد خرید دستگاه اکوسالونت به توافق برسید

اگر به مرحله جابجایی و نصب دستگاه اکوسالونت رسیده باشید، یعنی شما فرایند خرید دستگاه اکوسالونت را به طور کامل انجام داده‌اید و از این مرحله به بعد باید در مورد استفاده از آن تصمیم بگیرید. برای چنین موردی دو امکان وجود دارد که باید نهایت دقت خود را به کار ببرید. اگر شرکت‌های فروشنده وظیفه نصب و جابجایی دستگاه را بر عهده دارند، از آنها بخواهید که بحث هزینه آن را نیز مشخص کنند و اگر قرار است شما این هزینه را بپردازید، باید تمامی موارد با موافقت شما انجام شود. ما اگر فرآیند نصب و جابجایی در قالب قرارداد خرید دستگاه اکوسالونت آورده شود و برای شما هزینه‌ای نداشته باشد بهتر است آن را بر عهده شرکت بگذارید و سعی کنید که استانداردهای ذکر شده در قرارداد خدمات پس از فروش و گارانتی رعایت کنید.

به طور کلی، سعی کنید که ضمن رعایت این ۵ نکته در خرید دستگاه اکوسالونت، شرایط و قوانین ذکر شده در قرارداد را به شکل دقیق مطالعه کنید و از دردسرهای احتمالی از لحاظ قانونی و حقوقی دوری کنید.

دریافت لیست قمیت دستگاهها و ماشین آلات

Top