آدرس اصفهان بلوار ارغوانيه خيابان سروستان پلاك ٣٩ مجتمع سيماي شهر

8 صبح تا ساعت 17

شنبه تا پنجشنبه

نشانی شرکت

ایران - اصفهان

دستگاه برش لیزر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

دستگاه برش لیزر – قیمت دستگاه برش لیزری – فروش انواع دستگاه حکاکی و برش لیزری

دستگاه برش لیزر یکی از پرکاربرد ترین و مرسوم ترین دستگاهها در صنایع مختلف و چاپ میباشد.  دقت و سرعتی که این دستگاه برش دارد از دلایلی است که باعث شده بهترین دستگاه برای برش و حکاکی متریال های مختلف نام گیرد . هیچ دستگاه دیگری نمی تواند جای دستگاه برش را با این دقت و سرعت بگیرد .

در گذشته و قبل از به وجود آمدن انواع دستگاه ، تمامی کارها به صورت دستی انجام میشد و بسیار زمان بر و صرفه اقتصادی نداشت.

برش مقوا به وسیله دستگاه برش لیزر ، یکی از مواردی که با اضافه شدن دستگاه برش به چرخه دستگاه های صنعتی مورد توجه قرار گرفت همین برش مقوا و کاغذ بود.برش مقوا و کاغذ شاید آنقدرها کاربردی به نظر نیاید اما در کارهای هنری و تزیینی تاثیر به سزایی خواهد داشت .

برش انواع ونیل و استیکر نیز در همین دسته جای خواهد گرفت . با استفاده از بالا بودن دقت دستگاه برش لیزر ، می توان طرح های مختلف و متفاوتی را بر روی انواع کاغذ و مقوا برش زد که به صورت دستی این امر قابل اجرا نمیباشد . برش مقوا نیز یکی از کاربردهای این دستگاه است و یکی از پرکاربردترین نمونه های کاربردی دستگاه برش ، برش مقوا و کاغذ ، درست کردن کارت های تبریک و حتی کارت عروسی می باشد .

برش طرح های مختلف کارت تبریک و عروسی و به وجود آوردن طرح های مختلف روی کاغذ و مقواهایی که از آن ها برای ساخت کارت پستال استفاده خواهند کرد ، از مهمترین کاربردهای برش مقوا است.به عنوان مثال دستگاه برش لیزر پاورکم مدل ۱۲۱۸ یکی از  دستگاه هایی است که در زیر مجموعه دستگاه های برش لیزر قرار دارد . این دستگاه به علت قیمت مناسب و سایز کوچکی که دارد ، مورد توجه کسانی است که به صورت خاص بر روی برش کاغذ و برش مقوا فعالیت دارند.این دستگاه به عنوان یکی از پرکاربرد ترین دستگاه برش لیزر شناخته شده است .

دستگاه برش لیزر

تعین قیمت دستگاه برش لیزر خانگی توسط سازنده

اصلی‌ترین عامل و قسمتی که در قیمت دستگاه برش لیزر خانگی نقش دارد، سازندگان آنها هستند. یک سازنده تصمیم می‌گیرد که از چه قطعاتی در دستگاه خود استفاده کند، چه قابلیت‌هایی در دستگاه خود به وجود بیاورد، نحوه عملکرد دستگاه به چه صورت باشد، دستگاه برای کار بر روی چه موادی مناسب باشد و حتی مشخص می‌کند که جنس قطعات به کار رفته در دستگاه به چه صورت باشد. پس باید در نظر بگیریم که این شرکت‌های سازنده هستند که قیمت دستگاه لیزری خانگی را تعیین می‌کنند و در اعلام نهایی آن نقش دارند.

اهمیت قیمت دستگاه برش لیزری خانگی

برای درک اهمیت تعیین قیمت دستگاه برش لیزری خانگی باید عملکرد و قطعات به کار رفته در دستگاه را در نظر بگیریم. ما در مطالب قبلی خود اشاره کردیم که یک دستگاه از تیوب لیزر، نرم افزار کنترل، نرم افزار طراحی، موتور محرک، محورهای حرکتی، نازل برشی و شاسی تشکیل شده است. حالا هر کدام از این قطعات مطمئناً در چند مدل خوب، متوسط بعد در بازار عرضه می‌شوند که قیمت هر کدام از آنها متفاوت است. مثلاً ممکن است یک شرکت قطعاتی مشابه با یک شرکت معتبر دیگر استفاده کنند، اما از قطعاتی با کیفیت نامناسب بهره ببرد. طبیعتاً طول عمر مفید دستگاه کمتر بوده و قیمت دستگاه مورد نظر نیز کاهش می‌یابد.

اما در تعیین قیمت دستگاه لیزر خانگی فقط بحث کیفیت قطعات مطرح نیست و مسائلی مانند قابلیت‌ها و توانایی‌های دستگاه نیز مطرح است. یک تیوب لیزر مشخص می‌کند که نوع اشعه لیزر به چه صورتی باشد و برای برش چه موادی استفاده شود. به همین راحتی می‌توان با انتخاب مدل‌های مختلف از تیوب لیزر، قیمت دستگاه را نیز تغییر داد. در کنار این ابزار، می‌توان به  نرم افزار کنترل دستگاه و سایر سخت افزارهای به کار رفته در دستگاه نیز اشاره کرد و هر کدام از آنها به طور مستقیم در قیمت نهایی دستگاه لیزر نقش دارند. پس یک سازنده به شکل‌های مختلفی امکان تغییر قیمت دستگاه  را دارد.

همین الان لیست قیمت دستگاهها را دریافت کنید

قیمت دستگاه برش لیزری پارچه چطور مشخص میشود

در تعیین قیمت دستگاه برش لیزری پارچه فاکتورهای مختلفی دخیل هستند که برخی از آنها اصلی و برخی نیز فرعی هستند. نکته‌ای که در سطح بازار توجه ما را به خود جلب می‌کند این است که می‌توانیم این دستگاه‌ها را در گروه‌های مختلفی قرار دهیم از این طریق این قیمت‌ها را بررسی کنیم. مسلماً سازندگان و فروشندگان در تعیین قیمت این دستگاه‌ها نقشی غیرقابل انکار دارند، اما شاید برای ما راحت‌تر باشد که دستگاه‌ها را به مدل‌ها و سبک‌های مختلفی تقسیم کنیم تا بتوانیم درک درستی از تعیین قیمت دستگاه برش لیزری پارچه داشته باشیم. در ادامه به دو فاکتور تاثیرگذار در این حوزه اشاره خواهیم کرد:

قیمت دستگاه برش لیزر رومیزی

اولین گروه از دستگاههای برش لیزری که در حوزه برش پارچه به کار می‌روند، دستگاه‌های رومیزی هستند. این دستگاه‌ها در ابعاد کوچکتری ساخته می‌شوند و به راحتی در فضاهای محدود به کار گرفته می‌شود. با توجه به اینکه برش پارچه نیاز به فضای بسیار بزرگی از کارگاه ندارد، یک دستگاه برش لیزری رومیزی می‌توانند به عنوان دستگاه برش پارچه مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین در جریان محاسبه و آشنایی با قیمت دستگاه برش لیزری پارچه می‌توانیم وضعیت دستگاه‌های برش لیزر رومیزی را در نظر بگیریم و ببینیم که تغییرات آنها به چه صورت است.

قیمت دستگاه برش لیزری خانگی

دسته دومی که با قیمت دستگاه برش لیزری پارچه در ارتباط مستقیم هستند، دستگاه‌های برش لیزر خانگی هستند. این دستگاه‌ها حتی ممکن است دستگاه‌های رومیزی را نیز شامل شوند که در ابعاد مختلفی ساخته می شوندو کاربر می‌تواند از آنها در فضاهای مختلف استفاده کند. بنابراین، یک خریدار می‌تواند در سطح بازار به بررسی قیمت دستگاه برش لیزری خانگی بپردازد و ببینند که تغییرات قیمتی آنها به چه صورتی است. اگر درک خریدار از این تغییرات کامل و واضح باشد، مطمئناً برای مشخص کردن قیمت دستگاه‌های برش پارچه نیز مشکلی نخواهد داشت.

دستگاه برش لیزر

فروش اقساطی دستگاه برش لیزری

ما عادت کرده‌ایم که فروش اقساطی دستگاه برش لیزری را فقط از جنبه خریداران مورد بحث قرار دهیم و مشخص کنیم که تا چه اندازه برای سرمایه‌گذاری آنها مناسب است. اما بد نیست که از دیدگاه فروشندگان نیز این موضوع را بررسی کنیم و ببینیم که آیا واقعاً آنها به عنوان طرف دوم این معامله، سود کافی دریافت می‌کنند یا خیر؟ مسلماً با اطمینان می‌توان ادعا کرد که گزینه فروش اقساطی دستگاه برش لیزری صرفاً به منظور سود آوری و کسب درآمد نیست و حتی ممکن است دردسرهایی برای فروشندگان نیز داشته باشد، اما طبیعی است که از دو جنبه به سود فروشندگان باشد.

فروش اقساطی دستگاه برش لیزری آمار فروش را بالا می‌برد

اولین منفعت و سودی که فروش دستگاه برش لیزری اقساطی می‌تواند برای فروشندگان داشته باشد، این است که خریداران بیشتری برای محصولات آنها پیدا می‌شود. باید این حقیقت را بپذیریم که تعداد افرادی که سرمایه کافی برای خرید نقدی دستگاه‌های لیزری داشته باشند بسیار محدود است و به همین دلیل فروشندگان این دستگاه‌ها نمی‌توانند تنها به آن اکتفا کنند. از طرفی افرادی نیز هستند که به دلیل نداشتن سرمایه کافی نمی‌توانند از این دستگاه‌ها بهره ببرند. این‌جاست که فروش اقساطی دستگاه برش لیزری به فروشندگان کمک می‌کند که دستگاه‌های خود را در اختیار افراد بیشتری قرار دهند.

فروش اقساطی دستگاه برش لیزری برنامه بلندمدت شرکت را مشخص می‌کند

طبیعتاً وقتی که یک شرکت دستگاه برش لیزری قسطی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، برنامه بازپرداخت اقساط را نیز در اختیار آنها گذاشته و مشخص می‌شود که بازگشت سرمایه آنها به چه صورت است. شاید بسیاری از فروشندگان اعتقاد داشته باشند که این مسئله باعث درد سر آن‌ها می‌شود. اما یکی از مزایای فروش قسطی دستگاه‌ها این است که آنها برای بلند مدت خود برنامه مشخصی دارند و دقیقاً می‌دانند که به چه صورتی عمل کنند. همچنین با این روش، آن‌ها یک برآورد کلی از مشتریان خود و تمایل آنها به دستگاه‌های لیزری خواهند داشت که در برنامه‌های بعدی به آنها کمک خواهد کرد.

در این مطلب به طور کلی به مشخصات دستگاه برش لیزر, قیمت دستگاه برش لیزری و فروش دستگاه حکاکی لیزری پرداخته شد که امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده مطالب مربوط به دستگاه CNC و دستگاه چاپ بنز روی لینک ها کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

دستگاه برش لیزر

همین الان لیست قیمت دستگاهها را دریافت کنید

Top