دستگاه فایبر

دستگاه فایبر یکی دیگر از انواع مختلف دستگاه‌های حکاکی و مارکینگ است که با استفاده از اشعه لیزر قادر خواهد بود تا انواع نقش و نگارها را بر روی متریال های مختلف ایجاد کند.

در سالیان گذشته از دستگاه‌های مکانیکی مانند فرز و دریل به همراه دستگاه CNC استفاده می‌شد، و با وجود اینکه کنترل کامپیوتری توانایی کنترل دستگاه را افزایش داده بود، اما هنوز هم برخی نامنظمی‌ها و برش‌های پرت در آنها صورت میگرفت.

با ظهور دستگاه مارکینگ فایبر و بهره‌گیری از لیزر برای حکاکی و مارکینگ ، صنعت حکاکی نیز به عنوان یک رشته جدید بر روی کار آمد و امروزه در بسیاری از شیوه‌های تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد .

امروزه از تکنولوژی حکاکی و مارکینگ در موارد و صنعت های مختلفی استفاده خواهد شد و دستگاه لیزر فایبر سرعت این موضوع را در صنعت تبلیغات و چاپ بسیار بیشتر کرده است . به همین دلیل هرروزه شاهد رشد سریع خرید و فروش این دستگاه‌ها در بازار هستیم و پیش‌بینی می‌شود دستگاه فایبر لیزری جایگزین بسیاری از دستگاه‌های لیزری دیگر میشود.

دریافت لیست قیمت و جدول اقساط دستگاهها و ماشین آلات

فاکتورهای تاثیرگذار بر تعیین قیمت دستگاه فایبر

اگر قصد داشته باشید که یک کارگاه در حوزه برش و مارکینگ راه اندازی کنید، مطمئناً قیمت دستگاه فایبر به یک فاکتور مهم و تاثیرگذار برای شما دیر می‌شود و مشخص می‌کند که به چه بودجه‌ای نیاز دارید. کسانی که بتوانند بین بودجه اختصاص یافته و هدفگذاری نهایی خود، تناسب خوبی به وجود بیاورند، در این مسئله موفق‌تر عمل خواهند کرد و کارگاه آنها راحت‌تر به نظر می‌رسد. به همین دلیل می‌بینیم که مطالب زیادی در مورد قیمت دستگاه فایبر نوشته می‌شود تا مخاطبان بتوانند راحت‌تر در مورد این فاکتور به جمع‌بندی برسند.

ویژگی‌ها و مشخصات دستگاه فایبر

فراموش نکنید که معیار سنجش هر دستگاهی، ویژگی‌ها و مشخصات به کار رفته در آن است. این ویژگی‌ها و مشخصات تعیین می‌کنند که دستگاه در چه حوزه‌هایی کاربرد دارد نقاط قوت و ضعف آن در چه بخش‌هایی دیده می‌شود. پس اگر ما قیمت دستگاه فایبر را به ویژگی‌های مانند قطعات، مشخصات حرکتی، قدرت اشعه لیزر و حتی نرم افزار عمر ربط دهیم، کار ما اشتباه نبوده و در حقیقت اصل ماجرا به همین صورت است.

گارانتی و خدمات پس از فروش

این مورد بیشتر به فروشندگان و کسانی که در بازار به شکل مستقیم با خریداران در ارتباط هستند، ربط دارد. در حقیقت این افراد از طرف شرکت سازنده موظف می‌شوند که برخی پشتیبانی‌های خاص را برای دستگاه‌های فایبر در نظر بگیرند تا خریداران بتوانند به شکل بهتر از آنها استفاده کنند. گارانتی، خدمات پس از فروش، دسترسی به قطعات، دسترسی به آموزش‌های لازم حتی دسترسی به به روزرسانی های مختلف مواردی هستند که در تعیین قیمت دستگاه فایبر تاثیرگذار هستند.

روش‌های فروش به صورت اقساطی و نقدی

این مورد نیز تحت کنترل فروشندگان است و تا حدودی به خریداران نیز ربط دارد. معمولاً فروشندگان ترجیح می‌دهند که دستگاه‌های خود را به صورت نقدی و با کمترین دردسر بفروشند. اما در برخی موارد نبود سرمایه کافی یا سایر برنامه‌ها، باعث می‌شود که خریداران به خرید اقساطی دستگاه رضایت دهند و همین موضوع باعث افزایش قیمت دستگاه می‌شود.