davood مرداد ۲۳, ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه چاپ بنر

مشتریان ما در اغلب موارد از قیمت دستگاه چاپ بنر ناراضی هستند و معتقدند که این قیمت‌ها ناعادلانه و بسیار گران هستند. البته از نگاه مردم عادی و کسانی که بحث فنی خاصی در مورد این دستگاهها نداشته‌اند، این موضوع شاید درست به نظر برسد.  وقتی که به شکل دقیق‌تر و به عوامل مؤثر در این قیمت‌گذاری توجه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که در هر تغییر قیمت این دستگاه‌ها یک دلیلی وجود دارد و نمی‌توان بدون دلیل قیمت دستگاه چاپ بنر را افزایش داد. از نظر کارشناسان فنی شرکت ما، سه مورد زیر در تغییرات قیمتی مؤثر هستند.

نسبت مستقیم اندازه و قیمت دستگاه چاپ بنر

یک اصل در انتخاب دستگاه‌های صنعتی وجود دارد و آن متناسب بودن اندازه دستگاه با قابلیت‌های آن است. در بیشتر دستگاه‌های صنعتی، هرچه اندازه دستگاه بزرگتر باشد، از ابزارهای بیشتری در آن استفاده شده و در نتیجه قابلیت‌های دستگاه بیشتر است. با این تفاسیر باید انتظار داشته باشیم که دستگاه‌هایی که توانایی بیشتر و اندازه بزرگتر دارند، برای خط تولید مناسب‌تر هستند و طبیعتاً قیمت دستگاه نیز بیشتر خواهد بود.

پشتیبانی شرکت

وقتی که یک شرکت مسئولیت پشتیبانی یک دستگاه را برعهده می‌گیرد، ممکن است تبعات متعددی برای آنها داشته باشد و حتی هزینه تحمیلی آنها نسبت به افزایش قیمت دستگاه چاپ بنر بیشتر باشد. مثلاً گارانتی و خدمات پس از فروش از مواردی هستند که معمولاً شرکت‌ها با توجه به اعتماد به دستگاه‌ها خود انتخاب می‌کنند و باید این کار را به صورت رایگان انجام دهند. برای جبران این هزینه، قیمت دستگاه افزایش می‌یابد.

دسترسی به قطعات و تعمیرات

اگر شما یک دستگاه صنعتی بزرگ داشته باشید و با دو گزینه خرید قطعه در محل خود با قیمت گران‌تر یا خرید قطعه در شهرهای دیگر با قیمت ارزان‌تر مواجه شوید، به احتمال زیاد خرید قطعه گران‌تر را ترجیح می‌دهید. در مورد دسترسی به قطعات و تعمیرات نیز چنین است و اگر یک شرکت امکان استفاده از قطعات و تعمیرات در محل زندگی و کارگاه شما فراهم کند، مطمئناً مشکلی ندارید که قیمت بالاتری برای آن بپردازید.

davood اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

گستره بهره برداری از دستگاه برش لیزر

معرفی دستگاه برش لیزر

نگاهی به اطراف محل زندگی و کار خود، متوجه می شوید که تعداد قابل توجهی از اشیاء و اسباب، به کمک ماشین آلات خاصی ساخته و یا آماده ی استفاده شده اند. معمولا ماشین های سی ان سی از جمله دستگاه برش لیزر ، برای این منظور نقش بسیار خوبی ایفا می کنند. وسایل مذکور، ممکن است کاربردی بوده و شکل و مشخصات ظاهری آن به منظور کارآیی های گوناگون تعریف شده باشد.

ادامه مطلب

davood اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

نکات مهم هنگام خرید دستگاه برش لیزر

معرفی دستگاه برش لیزر

اهالی فن و صنعت به ویژه در موضوع صنایع چاپ و تبلیغات، نمی توانند منکر اهمیت و کاربرد دستگاه برش لیزر در صنایع و حوزه ی کاری خود باشند. به خصوص آن دسته از صاحبان مشاغل که طی دهها سال با انواع ماشین آلات تراش، برش، سوراخ زنی و شیارزنی مکانیکی و نیمه اتوماتیکی شبیه تراش و برش ان-سی و بر روی سفارشات و پروژه های کوچک و بزرگ خود کار کرده و روند تکامل و پیشرفت این گونه ماشین آلات پرفایده را مشاهده نموده اند، جهش ناشی از تغییرات و نتایج کار با دستگاه برش لیزر در مقایسه با آن دسته از دستگاه های قدیمی به خوبی برایشان ملموس بوده است.

ادامه مطلب

davood اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

معیارهای قیمت دستگاه برش لیزر

قیمت دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر یکی از پرکاربردترین و همچنین پر طرفدار ترین ماشین آلات فنی و صنعتی است که طی چند سال اخیر، به خوبی جای خود را در کارگاه ها و واحدهای کوچک و بزرگ باز کرده و توانسته است بخش مهمی از بار مسئولیت تولید و آماده سازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز این صنایع را به عهده بگیرد.

ادامه مطلب

davood اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

مراقبت های دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر

همانطور که بدن انسان برای عملکرد صحیح و برخورداری از صحت و سلامت کامل، نیازمند مراقبت و نگهداری است و  در صورت عدم رسیدگی مناسب، لاجرم با انواع بیماری ها، از کار افتادگی ها و یا مرگ مواجه خواهد شد، ماشین آلات و دستگاه های مکانیکی، الکترونیکی و دیجیتالی نیز برای کارکرد بهتر نیازمند مراقبت و نگهداری مداوم و منظم هستند. از جمله یکی از مهم ترین این ماشین آلات، دستگاه چاپ بنر است. این دستگاه با قابلیت های گوناگونی که مورد استفاده ی انواع مشاغل و صنایع هستند، توانسته جایگاه مهمی در میان تجهیزات این حوزه ها پیدا کند.

ادامه مطلب

davood اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

دستگاه چاپ بنر شما باید چند روز استراحت کند؟

دستگاه چاپ بنر شما باید چند روز استراحت کند و چه مقدار نیاز به ریکاوری دارد… این جمله شاید یکی از جملات رایج و سوالات مهمی در این حوزه باشد که می تواند به صاحب دستگاه چاپ بنر و کارفرمای یک مجموعه چاپ و تبلیغات گفته شود.

البته تقریبا تمامی صاحبان صنایع و مشاغل فنی، با چنین مواردی مواجه بوده و هستند. اما با این حال، هر بار توقف دستگاه و به اصطلاح خواب دستگاه در یک کارگاه یا دفتر فنی، نوعی خسارت سخت است که به سختی می توان آن را جبران نمود.

ادامه مطلب

davood اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

کاربردهای دستگاه بنر

دستگاه بنر

اگر بخواهیم به اسم دستگاه چاپ بنر دقت کنیم، در نگاه اول بنظر می رسد از دستگاه بنر صرفا برای ایجاد تصویر روی بنر استفاده می شود. در واقع بنر یک لایه با جنسی مشتق از پی وی سی است که نمی تواند نور را از خود عبود داده و امروزه برای استفاده های تبلیغاتی و اطلاع رسانی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. البته بد نیست بدانید که کاربردهای دستگاه چاپ بنر وسیع تر از اسم آن است. این دستگاه می تواند بر روی ورق های چرم یا فلکسی و استیکر و مش نیز نقش مورد نظر را ایجاد کند.

ادامه مطلب

davood اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

۱۰ دلیل برای خرید دستگاه حروف ساز

چرا باید دستگاه حروف ساز خرید کنم؟

  • دستگاه حروف ساز می‌تواند ترافیک مشتریان شما را بیشتر کند به عنوان کسی که در حوزه چاپ بنر و پوسترهای تبلیغاتی کار می‌کنید، خرید دستگاه حروف ساز و ورود به بازار تابلوسازی می‌تواند قابلیت شما را در رقابت پذیری بالا ببرد و شما را نسبت به درخواست مشتریان پاسخگو کند. طبیعتاً با فعالیت بیشتر در این حوزه، تعداد مشتریان شما نیز بیشتر خواهد شد.

ادامه مطلب

davood اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

خرید دستگاه چلنیوم قیمت یا کیفیت

برای خرید دستگاه چلنیوم باید به یک سری نکات توجه نمود. در صورتی که قبل از خرید به این نکات توجه شود پس از آن از خرید خود راضی خواهید بود و می توانید پس از راه اندازی دستگاه به کار خود ادامه دهید. در ادامه به چند نکته اشاره خواهیم کرد که باید قبل از خرید به آن ها توجه نمایید:

ادامه مطلب

نکات مهم دستگاه CNC

دستگاه CNC

یکی از دستگاه های مهم و تاثیر گذار در صنعت را می توان دستگاه cnc دانست. این دستگاه به نوعی دستگاه مادر در صنایع مختلف است که کاربردهای فراوانی دارد. از همین نظر است که دستگاه cnc در صنایع مختلف به کار می رود. از این دستگاه هم در صنایع بزرگی مثل صنعت خودروسازی استفاده می شود و هم در صنایع کوچک و حتی کارگاهی! گستره بیش از حد کاربردهای این دستگاه است که باعث شده تا بسیاری از کسب و کارها حول خدمات به صنایع مختلف با دستگاه cnc تشکیل شود. کاری نیست که با استفاده از دستگاه سی ان سی نتوان آن را به سرانجام رساند و تمامی کارهای برش و حکاکی با انواع مختلف این دستگاه قابل انجام است.

ادامه مطلب